Iedere week werken dames en heren onder leiding van onze ervaren trainers aan hun houding, algemene conditie, kracht en lenigheid. Het gezelligheidselement ontbreekt daarbij zeker niet.
Op dinsdagavond hebben we twee groepen trimgymnastiek. De eerste groep is een damesgroep, de tweede groep is een herengroep die alleen van oktober tot en met april actief is. Deze lessen worden gekenmerkt door een gevarieerd aanbod van bewegen in de ruimte in de breedste zin van het woord, waarbij rekening wordt gehouden met ieders vermogen van bewegen en gezelligheid. Deze lessen worden gegeven in een reguliere gymzaal. Voor deze damesgroep (50+) zoeken wij nog nieuwe leden. Het zijn vaak de dames van de trimgroepen die het langst lid zijn van onze vereniging.
Breed aanbod
Wekelijks worden een vijftigtal lessen gegeven verspreid over alle gymzalen en onze paalsportstudio in Best. Over het algemeen worden gymnastieklessen gegeven voor kinderen vanaf ongeveer 1,5 jaar tot volwassenen van ongeveer 80 jaar. Onze gediplomeerde vrijwillige leiding staat voor jullie klaar om er elke week een feestje van te maken. De lessen zijn per activiteit en per leeftijdscategorie ingedeeld. In het lesschema kunt u zien waar en wanneer de diverse lessen gegeven worden. Voor een uitgebreid lesaanbod kunt u kijken op onze website www.gvbest.nl/lesaanbod. U krijgt altijd twee proeflessen voordat u zich inschrijft. Wilt u zich aanmelden voor twee gratis proeflessen kijk dan op www.gvbest.nl/proefles. Dan zien wij jou graag in één van onze lessen!